Reklama
 • Piątek, 20 grudnia 2013 (14:05)

  Oto recepta na pozbycie się smutków i poprawę wyglądu: wolny wieczór, garść pachnących kosmetyków, wanna pełna wody, czyli – salon urody we własnej łazience.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 17 grudnia 2013 (08:00)

  Czasem wystarczy mała zmiana, by poczuć się lepiej, wyglądać promiennie i bardziej kobieco. Oto sposoby na czasie – na zabiegi w domowym SPA wykorzystaj składniki... ze świątecznego stołu!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 22 listopada 2013 (14:00)

  Borowina to rodzaj leczniczego torfu. Bogata w kwasy organiczne i sole mineralne ma silne działanie bakteriostatyczne (hamuje rozwój szkodliwych mikroorganizmów) i bakteriobójcze, a także rozgrzewające, oczyszczające i przeciwzapalne. Zabiegi z borowiny są polecane przy: trądziku, łojotoku, przebarwieniach, łuszczycy, skórce pomarańczowej, rozstępach, urazach, zwyrodnieniach, przewlekłych stanach zapalnych stawów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 22 listopada 2013 (14:00)

  Nie musisz wyjeżdżać do uzdrowiska, by zadbać o swoje zdrowie. Wiele leczniczych zabiegów przeprowadzisz sama w... zaciszu własnej łazienki. Potrzebne produkty znajdziesz w aptekach i zielarniach.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 11 października 2013 (08:05)

  Domowe maseczki to idealny sposób na szybką i tanią poprawę wyglądu skóry.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 18 września 2013 (11:05)

  Twarz, ciało i włosy rozpieszczone ziołami, miodem, mlekiem i innymi naturalnymi składnikami… To wszystko masz w zasięgu ręki, we własnym gabinecie odnowy!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 5 września 2013 (12:05)

  Na pobyt w uzdrowisku w ramach NFZ trzeba czekać wiele miesięcy, a nie zawsze możemy sobie pozwolić na wyjazd do sanatorium na własny koszt. W takiej sytuacji spróbujmy wykonać niektóre z zabiegów sanatoryjnych we własnej łazience.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 12 lipca 2013 (13:48)

  Nie pożyczaj kosmetyków od córki! Kremy odpowiednie dla Twojego wieku zawierają potrzeb- ne Twojej skórze składniki.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 28 czerwca 2013 (13:00)

  Zanim wystąpisz w kostiumie na plaży i założysz wakacyjne szorty, zafunduj sobie kurację u kosmetyczki. Będziesz mogła odkryć ciało bez skrępowania. A gładka i jędrna skóra równomiernie się opali.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 3 czerwca 2013 (12:01)

  Solanka „Malina” w okolicach Solca-Zdroju to źródło wody siarczkowej o bardzo dużej mocy – w jednym litrze znajduje się ponad 900 mg związków siarki oraz jony bromkowe, jodkowe i borowe. Kąpiele w medycznych SPA wykorzystujących zdrój malinowy aktywnie wpływają na organizm i należą do najsilniej działających zabiegów balneologicznych. Kąpiele całkowite albo częściowe są jak panaceum na wiele schorzeń.

  Czytaj więcej Komentarzy:0